Dierentuingidsen Blijdorp deel 2: Park
Datum van bezoek (Mr Gharial, Keith): 22 September 2025.
Verhelderingen:
"DD, LC, NT, VU, EN, CR, EXW" = Bedreigingsstatus.
(x aantal houders in Europa) = Aangeving van erg zeldzame diersoort.
(Weinig gehouden (onder)soort) = Aangeving van zeldzame diersoort (Tussen 5 en 10 houdingen in Europa).
Had geduldig moeten zijn, was net een paar minuten te laat om de vorige post nog te editen
Congovolières:
Congovolières
Gierenrots:
Gierenrots
Krokodillenrivier:
Krokodillenrivier
Extra informatie: Mogelijk zitten hier ook nog Pantserkwastvinsnoek (Polypterus delhezi) en Zesbandshoogrugzalm (Distichodus sexfasciatus) maar ik heb die in twee bezoeken niet gezien dus wie weet. Leuke uitdaging voor jullie dus
Okapivolière:
Okapivolière
Krokodillenkopje, Weverkopje en Geladarots:
Afrika minigidsen
Flamingovolière:
Flamingovolière
Victoriasèrre:
Victoriasèrre (loslopers)
Victoriasèrre (verblijven)
Extra informatie: Eerste kaart met een plant volgens mij, de sèrre heeft wel meer bijzondere planten maar Blijdorp wil met het nieuwe masterplan een hoge focus leggen op de warmwaterlelie dus ik dacht ik zet hem er in.
Extra informatie 2: Alle waterdieren zijn in de Victoria-waterlelie vijver te vinden, en de guppies enzo die apart gezet zijn zijn ook te vinden in een poel in de Jaarvogelvleugel.
Amoerwoud en Maleise bosrand (deel 1):
Azië minigidsen
Rumah Asia:
Aziëhuis
Maleise bosrand (deel 2):
Maleise bosrand
Taman Indah:
Taman indah